E-SHOP MAXXWIN
Katalog produktů

Který protein si mám vybrat?

Datum: 20.10.2013   Zobrazeno: 6113x

Naše proteiny nerozdělujeme jen číslem na obalu, ale tím jaký zdroj bílkovin obsahují. Najdete zde syrovátkovou bíkovinu, hydrolyzát hovězího kolagenu, hydrolyzát pšeničné bílkoviny, vaječný bílek - albumin, syrovátkový proteinový kontentrát (WPC), syrovátkový proteinový izolát (WPI) a kaseinát vápenatý. Naší snahou bylo pokrýt komplexní spektrum aminokyselin, které svaly potřebují ke svému růstu.

KOMPLEXNÍ SPEKTRUM BÍLKOVIN

Naše proteiny nerozdělujeme jen číslem na obalu, ale tím jaký zdroj bílkovin obsahují. Širokým použitím bílkovinových zdrojů jsme dosáhli komplexnímu pokrytí spektra aminokyselin.

 

  1. syrovátkový proteinový koncentrát (WPC)
  2. syrovátkový proteinový izolát (WPI)
  3. hydrolyzát hovězího kolagenu
  4. hydrolyzát pšeničné bílkoviny
  5. vaječný bílek - albumin
  6. kaseinát vápenatý

 

Protein 50


PROTEIN MAXX 50 ( syrovátkový proteinový koncentrát WPC, hydrolyzát hovězího kolagenu, syrovátkový prášek, hydrolyzát pšeničné bílkoviny a sušený vaječný bílek ) Tento proten je vhodný především po tréninku k doplnění potřebných živin. Je možné jej použít minimálně hodinu před tréninkem jako zdroj energie. Díky širokému spektru bílkovinových zdrojů poskytuje komplexní pokrytí aminokyselin. Obsahuje KREATIN !

 

 

 

 

 

 

Protein 70

CFM PRO WHEY 70 ( syrovátkový proteinový koncentrát WPC, CFM - syrovátková proteinová izolát WPI ) Tento protein je obsahuje bílkoviny, jejichž zdroj je pouze z kvalitní  syrovátky. Díky rychlé stravitelnosti je určen ke konzumaci především po tréninku a slouží  k okamžitému zásobení svalů kvalitní bílkovinou. Použitý izolát byl vyroben šetrnou metodou CFMt, kdy nedochází k poškození aminokyselin. Obsahuje KREATIN !


 

 

 

 

 

Protein 80

WINMAXX PROTEIN 80 ( syrovátkový proteinový koncentrát WPC, hydrolyzát hovězího kolagenu, hydrolyzát pšeničné bílkoviny, sušený vaječný bílek ) Tento protein s vysokým obsahem bílkovin 25,6g v dávce je určená ke konzumaci nejen po tréninku, ale i během dne. Díky širokému spektru bílkovinových zdrojů poskytuje komplexní pokrytí aminokyselin.   Obsahuje KREATIN !

 

 

 

 

 

 

Protein 90

PROTEIN PROMAXX 90 ( syrovátkový proteinový izolát WPI , hydrolyzát hovězího kolagenu, kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek ). Tato vlajková loď naší značky - PROMAXX 90 je protein s širokým pokrytím aminokyselin s vysokou vstřebatelností a účinností. Tento protein je vhodný nejen po tréninku, ale i pro překonání časového intervalu několika hodin bez příjmu kvalitní stravy. Použitý kaseinát vápenatý prodlouží dobu vstřebávání na několik hodin a proto můžeme použít PROMAXX 90 i jako "noční protein" !   Obsahuje KREATIN a L-GLUTAMIN !