E-SHOP MAXXWIN
Katalog produktů

Zdravotní tvrzení

Rádi bychom Vás seznámili s „Nařízením Evropského parlamentu a rady o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin ( ES č.1924/2006)“, které se dotýká i našich produktů.

 

Jedná se o nařízení, které vešlo v platnost 1. července 2007. Od 15.12.2012 lze používat pouze funkční zdravotní tvrzení uvedená na seznamu „Nařízení komise EU č. 432/2012“.

 

Toto nařízení se týká veškerých firem vyrábějících nebo distribuujících potravinové doplňky.


Definice zdravotního tvrzení – jakékoliv tvrzení, které uvádí, naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že existuje souvislost mezi kategorií potravin, potravinou nebo některou z jejích složek a zdraví.

Tvrzení o snížení rizika onemocnění – jakékoliv tvrzení, které uvádí, naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že spotřeba určité kategorie potravin, potraviny nebo některé z jejích složek významně snižuje riziko vzniku určitého lidského onemocnění.

 

Nařízení se vztahuje na všechna výživová a zdravotní tvrzení v obchodních sděleních, v reklamě na potraviny i v propagačních kampaních. Ty již nesmí obsahovat výroky, které uvádí nebo naznačují, že existuje souvislost mezi potravinou a zdravím. Rovněž nesmí tvrdit, že některé potraviny snižují riziko onemocnění apod.

 

Protože jsme firma, pro kterou je zákazník na prvním místě, a která dodržuje platné zákony, toto nařízení zcela respektujeme. Pokud pro Vás nejsou dostačující současné popisy produktů, kontaktujte nás prosím na info@maxxwin.cz.


Tým MaxxWin nutrition

842

A.T.R. MAXX 120tbl

Vhodné pro osoby nadměrně zatěžující kloubní aparát. Obsahuje moderní kombinaci důležitých látek.
841

A.T.R. MAXX 500g

A.T.R. je vhodné pro osoby nadměrně zatěžující kloubní aparát. Obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný kolagen, MSM a vitamín C.
999

ANABOLIC BOOSTER 80tbl

AB BOOSTER obsahuje unikátní kombinaci látek. Přidaný zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci.
822

Beta Alanine 1000 120cps

Pro všechny, kteří žijí aktivní život! Beta Alanin 1000 je vhodný pro každý sport!
717

CAFFEINE Energy 60tbl

Přírodní stimulant. Vhodné pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou aktivitou.
819

L-CARNITINE MAXX 1000 180tbl

Vhodné pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou aktivitou.
 

1 | |