E-SHOP MAXXWIN
Katalog produktů

ČLÁNKY NA WEBU MAXXWIN

Proč jsou gainery důležité?

Datum: 18.4.2016, Zobrazeno: 1030x

Gainer je sacharidovo proteinový doplněk určený pro extrémní nárůst svalové hmoty a síly. Gainer zvyšuje využitelný energetický potenciál a pomáhá sportovcům dosáhnout lepších výkonů a síly pro budování jejich svalové hmoty. Gainer je nejdůležitější a nejlepší zdroj energie a měl by jej užívat rozhodně každý, kdo to myslí se cvičením vážně.

 

Gainer podporuje rychlý nárůst svalové hmoty a síly.

Ochraňuje svalovou hmotu a zvyšuje výkonnost.

Přispívá ke zvýšení energetických rezerv.

 

Složení gaineru, jak již bylo v úvodu naznačeno, staví na sacharidech a proteinech. Pro správnou funkčnost takového doplňku je třeba vybrat ideální zdroj energie na bázi monosacharidů a polysacharidů. Ano, jak správně tušíte, nejedná se o obyčejný cukr, ale o speciální sacharidy, které zajistí maximální zásobu svalových buněk glykogenem vlivem rovnoměrného uvolňování inzulínu. Druhou velmi důležitou složkou je zdroj kvalitních bílkovin, chcete-li proteinů. Ideálním bílkovinovým zdrojem v gainerech je pak syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), který často bývá doplněn vícesložkovým proteinem pro lepší aminokyselinové spektrum. Obsah proteinů v gainerech bývá různý, ale pro potřeby doplnění energie a potřebných látek při růstu svalové hmoty a síly se ukázalo, že ideální obsah proteinu se pohybuje mezi 10-30%. Podstatnou výhodou složení gainerů je kromě proteinů, sacharidů a vitamínů také přidaný kreatin. Přidání kreatinu se přímo nabízí, jelikož se zvyšuje vzájemná účinnost jak kreatinu, tak gaineru, a proto také většina dobrých gainerů na trhu jej obsahuje.

  

Celý článek ...

Instantní BCAA 2:1:1 - NOVINKA

Datum: 10.4.2016, Zobrazeno: 1033x

Pokud je vaším cílem růst svalové hmoty nebo vůbec správná péče o svaly, pak je tento článek o důležitém druhu aminokyselin určen právě Vám. Aminokyseliny jsou karboxylové kyseliny, které jsou základním stavebním kamenem proteinů a peptidů, proto také mají nenahraditelnou úlohu při růstu svalové hmoty a při rychlejším zotavení organismu po fyzické zátěži. Mezi velmi důležité aminokyseliny z hlediska svalů patří leucin, isoleucin a valin, tedy skupina esenciálních aminokyselin z rozvětveným řetězcem označované BCAA (Branched Chain Amino Acids, neboli hovorově bécéáčka), která tvoří až 35% obsahu svaloviny, což je pádný důvod k zařazení BCAA mezi nepostradatelné suplementy každého sportovce. Větvené aminokyseliny jsou látkou naprosto přirozenou, avšak naše tělo si je nedokáže samo vyrobit, jsou sice obsaženy ve stravě, ale pro sportovce je jejich obsah nedostatečný.

 


BCAA v bodech


•    podpora růstu svalové hmoty
•    obnovení síly a urychlení regenerace
•    ochranu svalové hmoty před poškozením
•    zlepšení kvality svalů
•    ochranu svalové hmoty před katabolismem
•    zvyšování absolutní síly
•    spalování tuků a redukci nadváhy
•    úspora svalového glykenu

 

Celý článek ...

Výhodné balíčky

Datum: 26.3.2016, Zobrazeno: 1108x

Na základě celé řady dotazů jsme se rozhodli připravit účelově zaměřené a cenově výhodné balíčky, které mají za účel nejen snížit vaše výdaje, ale hlavně pomoci při výběru vhodné kombinaci  suplementů a jejich užívání. Jako bonus je k objednanému balíčku přiložen návod - tréninkový plán pro začátečníky od kulturisty a profesionálního trenéra Ladislava Kurčíka.

 

 

Celý článek ...

1 | | | | | ...