E-SHOP MAXXWIN
Katalog produktů

FITNESS PORADNA MAXXWIN

?  
     V naší fitness poradně MaxxWin odpovídá na Vaše dotazy Ladislav Kurčík - český kulturista, fitness trenér spolupracující jako lektor s odbornými trenérskými školami, komentátor odborných magazínů v oblasti kulturistiky. Jeden z nejvyhledávanějších trenérů v současnosti. Příslušník silné generace, která nastoupila na scénu přibližně v polovině 90. let a začala poměrně pravidelně vozit medaile z mezinárodních soutěží. V letech 1995 až 2006 Trojnásobný Mistr ČR, Absolutní Mistr ČR, Mistr Evropy, Vicemistr Evropy, finalista a medailista MS.

Vaše otázka s odpovědí bude zobrazena zde na stránkách MAXXWIN NUTRITION.

Vložit dotaz
Svitlana Rudyk úterý, 15 srpen 2017
?  Dobrý den, už dlouho mě trápí jedna věc a to jsou moje nohy. Celkově jsem docela štíhlá - 160 cm a 50 kg. Ale moje nohy, konkrétně stehna, jsou dost silná a vypadá to opravdu nehezky. Budí to dojem, jakoby byly hrozně namakaný, přitom tam nemám ani tolik svaly jako tuk. A jakmile začnu cvičit, tak se hned začínám bát toho, že mi narostou ještě víc a že budou opravdu svalnatý. Nevím jak to funguje, ale tato moje obava mě pořád pronásleduje. Začala jsem dělat HIIT cvičení, ale nevím jestli to je to správný pro hubnutí nohou (přitom bych bych ani nerada přišla o zadek) Poradíte mi prosím? Moc děkuju za odpověď:)
... čeká se na odpověď
Klára neděle, 13 srpen 2017
?  Dobrý den, před cca měsícem jsem začala chodit do posilovny. Jedná se mi o to, že po tréninku nohou nic necítím. Jedu dřepy, leg press,předkopavání, mosty. Zvýšila jsem i váhu a nic. Každý mi jen řekne, to je divné.Můžete poradit co dělat? Jestli třeba nepozměnit trening? Děkuji moc
MW  Naše odpověď:

Dobrý den, může to být technikou provedení, nedokážete zřejmě zapojit konkrétní partie, což je u začátečníků běžné. Je nutné soustředit se na techniku provedení.

Petr pondělí, 31 červenec 2017
?  Dobrý den,chci se vás zeptat,které proteiny od MAXXWIN by jste mi poradil (100% BEEF nebo 100% WHEY 80).Zatím užívám GAINERY.V práci mám po každé šichtě v rukách okolo 10000 kg a doma cvičím ještě tak 1-3 za tyden.Posiluji teprve púl roku,takže jsem amatér začátečník.Děkuji za odpověď.
MW  Naše odpověď:

Dobrý den, pokud nemáte alergii na laktózu, určitě bych Vám doporučil 100% WHEY 80. Je to opravdu výborný protein pro všestranné využítí.

Petr Mach

Janka pondělí, 17 červenec 2017
?  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať..trápia ma moje predné stehenné svaly (quadricepsy)...schudla som už to budú 3 roky dozadu zo 73 na 59 nasledne som začala cvičit pretože som chcela spevniť telo a pred rokom v lete sa mi zvačšil objem quadricepsu tak že mi zbytočne robí problem kolenu s ktorým mám problem..od vtedy som cvičila už len zadné stehna ale chcela by som niečo efektívne a učinné. Ďakujem za odpoveď
MW  Naše odpověď:

Dobrý den. Musím hned z kraje říci, že tato poradna slouží primárně zákazníkům a klientům  Maxxwin , a to především k doporučení využití doplňků výživy.

Marek úterý, 11 červenec 2017
?  Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli mají spalovace tuků nějakou účinost,nebo jestli jsou zbytečné. Přemýšlím,ze bych si je objednal u firmy Maxxwin.
MW  Naše odpověď:

Spalování jde vždy ruku v ruce s úpravou stravy, to je samozřejmé a spalovače dokáží tento proces významně vylepšit. Doporučil bych kombinaci i několika z nich , např. Thermax fat burner a nový L Crnitine 180 000. 

1 | | | | | ...