E-SHOP MAXXWIN
Katalog produktů

Rozdělení produktů

Obal každého našeho produktu obsahuje mnoho informací, které Vám usnadní výběr. Ihned pod názvem naleznete malé ikony sportu, pro které je produkt především určen. V tomto článku naleznete bližší popis jednotlivých ikonek sportů a vlastností, pro které je jednotlivý produkt navržen.
 

 

Kulturistika a silové sporty

Suplement obsahuje dostatek účinných látek pro silové sporty a fitness. Podporuje extrémní růst svalové hmoty a síly. Vhodné pro kulturistiku, silový trojboj a pro osoby, které chtějí rychle nabrat velké množství svalové hmoty.
     
 

Box a bojové sporty

Suplement obsahuje dostatek účinných látek pro bojové sporty. Podporuje růst čisté svalové hmoty a výbušnost. Vhodné pro sporty, kde se uplatňuje krátkodobá výbušná vytrvalost - kickbox, hokej, basketbal nebo silový trojboj.
     
 

Redukce váhy

Suplement obsahuje dostatek účinných látek podporujících hubnutí. Urychuje spalování tukových zásob a také přeměnu tuku v energii. Vhodné do redukčních diet nebo pro všechny, kdo si chtějí zvýšit podíl aktivní svalové hmoty.
     
 

Fotbal, hokej

Suplement obsahuje dostatek účinných látek pro vytrvalost a regeneraci. Podporuje rychlejší regeneraci mezi tréninkem a připravenost organismu na další výkon. Vhodné pro kolektivní sporty jako je fotbal, hokej nebo tenis.
     
 

Cyklistika a vytrvalostní sporty

Suplement obsahuje dostatek účinných látek pro vytrvalostní sporty. Prodlužuje fyzickou aktivitu a pomáhá organismu vyrovnat se s jeho zakyselením. Vhodné pro cyklistiku, vytrvalostní běhy nebo tenis.