Košík

ANABOLIC BOOSTER – BUĎ CHLAP! 

25. leden 2021   Petr Svačina
MAXXWIN ANABOLIC BOOSTER – hormonální stimul pro pořádné chlapy

 

Hned v úvodu se musím omluvit dámské části, ale skutečně, uvedený produkt je víceméně určen především pro muže. To ale neznamená, že nemáte číst dále! Naopak, když takový doplněk, jako je MAXXWIN ANABOLIC BOOSTER, nadělíte svému partnerovi, „těžit“ z toho můžete i Vy, zejména ve společně strávených večerních hodinách ;-)

     

A jak to vlastně myslím? Co to vlastně ten ANABOLIC BOOSTER je? Není to něco zakázaného, nelegálního?? Když je tam ten „ANABOLIC“…

Tak se na to popořádku podíváme…

Začnu odzadu a to tím, že stejně jako všechny ostatní produkty MAXXWIN, i ANABOLIC BOOSTER je „jen“ doplněk stravy a je tak samozřejmě zcela legální a bezpečný. Pro někoho možná zavádějící název nepoukazuje na nic jiného, než že má tento doplněk anabolický, tedy v zásadě rostoucí, efekt, kterým získáváme „něco navíc“. Opakem takového efektu je katabolismus, který zase naopak našemu tělu „ubírá“, respektive vytváří ze složitějších látek jednodušší (například proteolýza – rozklad bílkovin na aminokyseliny za účelem jejich spotřeby a získání energie). Celým výsledkem těchto procesů je pak proces zvaný metabolismus, tedy vlastně vše, co se v našem těle děje. Sečteno podtrženo, „anabolický“, NEZNAMENÁ zakázaný ani nelegální.  

A co tedy vlastně ten ANABOLIC BOOSTER dělá? U mužů podporuje hormonální stimulaci, zejména pak testosteronu, který je pro nás velmi důležitý v mnoha metabolických procesech. Kromě fyzického „silového“ výkonu také třeba pro sexuální vitalitu a libido!    


 

A jak to celé funguje? Je řada látek, které z mnoha studií a zkušeností někdy i tisíciletí starých působí stimulačně na náš vlastní hormonální systém. V tomto případě je to pak konkrétně unikátní kombinace látek:

TRIBULUS TERRESTRIS - je jedním ze základních stimulantů na podporu tvorby vlastního testosteronu. Užívání se doporučuje zejména u mužů nad 30-35 let, kde vlastní tvorba testosteronu již začíná s věkem přirozeně klesat. Důležitý je obsah tzv. saponinů, kterých má MAXXWIN TRIBULUS TERRESTRIS, který je i použitý v ANABOLIC BOOSTERU, 90% a taktéž obsahuje velmi důležitý protodioscin.

AAKG – ARGININE ALFAKETOGLUTARÁT – sloučenina aminokyseliny Argininu a kyseliny glutarové, která v organismu stimuluje produkci oxidu dusného – NO – který pomáhá prokrvení a tím transportu živin krevním řečištěm.

KOFEIN – snad nejznámější a nejběžnější stimulant. Jako MAXXWIN CAFFEINE ENERGY jej nabízíme i jako samostatný čistý bezvodný kofein s dávkou 100 mg v jedné tabletě, které odpovídá přibližně jednomu šálku kávy espresso. Stejné množství je pak obsaženo právě i v ANABOLIC BOOSTERU. Díky svému účinku na adesoninové receptory oddaluje únavu a zvyšuje tak bdělost.

MACA – extrakt z peruánské MAKY obecně působí pozitivně na hormonální rovnováhu. Již dávní Inkové užívali MAKU pro své silné účinky a dnes je, myslím po právu, přezdívána peruánskou viagrou. Jedná se o hlízu keře a její chuť je velmi nahořklá. I proto je konzumace formou kapsle velmi vítána.

ZINEK – minerální látka, která přispívá k mnoha důležitým funkcím, například k normálnímu metabolismu makroživin, funkci imunitního systému, plodnosti a reprodukci.

Jak můžete vidět, kombinace látek obsažených v produktu ANABOLIC BOOSTER od MAXXWIN je skutečně unikátní a můžeme hrdě prohlásit, že reference našich zákazníků jsou nám důkazem toho, že toto je skutečně TOP produkt na českém trhu. Unikátní složení, kvalitní suroviny a skvělá cena dělají tento produkt vhodný nejen pro sportovce, kterým pomůže získat sílu a svalový objem, ale pro každého, kdo se chce zkrátka cítit lépe a odvádět lépe fyzickou práci. A to nejen na zahradě… ;-)

Těšíme se, až náš produkt vyzkoušíte a o své zkušenosti se s námi můžete podělit na sociálních sítích či v poradně MAXXWIN.

Autor: Petr Svačina – obchodní manažer MAXXWIN, výživový poradce, fitness trenér a aktivní sportovec.

 

 

Tagy: anabolic booster, tribulus terrestris, arginin, kofein, stimul, anabolizéry a stimulanty
Sdílet: