Košík

Rozhovor s Aničkou Slováčkovou 

22. srpen 2017   Tereza Bártová
Zjistili jsme, že mezi zákazníky MAXXWIN NUTRITION je i Anička Slováčková

Zjistili jsme, že mezi zákazníky MAXXWIN NUTRITION je i Anička Slováčková a tak jsme se rozhodli ji požádat o rozhovor. Co nám Anička o sobě prozradila si můžete přečíst zde. 

MAXXWIN: Dobrý den, Aničko. Jistě Vás většina našich zákazníků zná, ale třeba se najde pár vyjímek. Myslíte, že byste se nám mohla v krátkosti představit?
Anička: Dobrý den. Tak jak jen začít. Celým jménem jsem Anna Julie Slováčková. Vystudovala jsem Pražskou konzervatoř, zúčastnila se TV show Tvoje tvář má známý hlas a nyní mě kromě účinkování s Big Bandem nebo mojí kapelou The Primes, můžete vidět v muzikálech Alenka v kraji zázraků, Sněhová královna, Skleněné prkno, Iago, Krysař a Kapka medu pro Verunku.

MAXXWIN: Přinesla Vám něco soutěž "Tvoje tvář má známý hlas"? A jaký byl pro Vás pocit, vystupovat v O2 aréně a vlastně s podobou jiné světoznámé zpěvačky?
Anička: Přinesla mi toho hrozně moc. Hlavně jsem poznala nové úžasné lidi, mohla na sobě mít neuvěřitelné masky a naučit se vůbec stát před kamerou. Koncert v O2 aréně byl nezapomenutelným zážitkem, který si doufám ještě někdy zopakuji.

MAXXWIN: Čeká Vás teď nějaká role? Nebo třeba představení v divadle?
Anička: Nyní zkoušíme dva muzikály které mají premiéru v září tohoto roku. Prvním je muzikál Krysař v divadle Kalich, druhý Iago v divadle Hybernia. Na oba dva se moc těším. V obou dvou budu umírat na jevišti – s čímž ještě nemám zkušenosti. Moc mě to baví.

MAXXWIN: Je nějaká postava, kterou byste si chtěla zahrát?
Anička: Těch je hrozně moc. Nejvíc mě baví ty postavy, které sebou pro mě přináší výzvu.

MAXXWIN: Kdo byl vždy Váš vzor?
Anička: Od malička jsem ze zahraniční scény milovala Pink, Shakiru, Michaela Jacksona a Linkin Park. Všichni toho ve mně hrozně moc zanechali. Každý z nich dělá jiný styl hudby a to mě vnitřně taky rozpoltilo tak, že nejsem zaměřená jen na jeden hudební žánr. Z českých autorů je to jednoznačně Jiří Suchý. Mým snem vždy bylo hrát v SEMAFORU a stát na jevišti po jeho boku. Jsem šťastná, že se mi to splnilo.

MAXXWIN: Zjistili jsme, že mimo herectví a zpěvu také sportujete a cvičíte v posilovnách. Proto jsme s Vámi navázali kontakt a poslali Vám pár produktů na zkoušku. Byla jste spokojená?
Anička: Byla jsem maximálně spokojená. Co bych za sebe chtěla vyzdvihnout jsou hlavně výborné proteinové tyčinky a čokoládový protein. Nedám bez nich ránu! A co také miluju je ta úžasná flaška a shaker od vas :-)

MAXXWIN: Zatím jste toho od MaxxWinu tolik neměla, ale myslíte, že byste si sama zakoupila nějaké suplementy a využívala je?
Anička: Už jsme si s přítelem koupili obří nádobu právě s tím čokoládovým proteinem (dáváme ho do všeho. Do smoothies, palačinek, krupicových kaší, zmrzlin)

MAXXWIN: Kdybyste si sama měla vybrat novou příchuť například tyčinky nebo nějakého proteinu. Jaká by to byla?
Anička: Týýý jo. Určitě by mě zajímala pistácie! A nebo skořice :)

MAXXWIN: Aničko, moc Vám děkujeme za rozhovor a přejeme Vám mnoho úspěchů nejen v herectví a zpěvu, ale i v běžném životě.
Anička: Já Vám děkuji :)

 

 

 

 

Tagy: Anička Slováčková, maxxwin
Sdílet: