Košík

Rozhovor s Ondřejem Pospíšilem 

24. říjen 2017   Tereza Bártová
Rozhovor s litoměřickým kulturistou Ondrou Pospíšilem

MAXXWIN : Ahoj Ondro. Vybrali jsme si Tě pro rozhovor, protože jsi z Litoměřic. A v Litoměřicích má sídlo právě naše firma. Samozřejmě máme více zákazníku z našeho města, ale ty s námi spolupracuješ už déle a aktivně. Co nám o sobě řekneš?
Ondra: Jmenuji se Ondřej Pospíšil , je mi 18 let. Studuji na gymnáziu v Litoměřicích. Co se týče cvičení, posiluji od 12-13 let. Do toho jsem do svých 15 let hrál ještě fotbal. Z kterého jsem odešel právě kvůli tomu, že posilovna už pro mě byla více než posilovnou. A začal jsem se 100% věnovat jen kulturistice.


MaxxWin: Jak ses dostal ke cvičení a poté k závodění?
Ondra: Vždy se mi cvičení líbilo. Nevěděl jsem, jaký sport chci do budoucna dělat. Byl jsem přesvědčen, že fyzička a svaly jsou důležité pro každý sport a tak jsem chodil do posilovny a pak jsem tam chodil víc a víc..


MAXXWIN : Jaké suplementy používáš?
Ondra: Vše jen od MAXXWIN .


MaxxWin: Jak často cvičíš?
Ondra: Odvíjí se to od fáze přípravy. Teď jsem ve fázi ,,odpočinkové´. Ale zajdu si odcvičit pořádný trénink minimálně 5x týdně.


MAXXWIN : Jak si představuješ Tvojí nejen sportovní budoucnost? Hlásíš se někam na vysokou školu? Hodláš pokračovat v soutěžení?
Ondra: S Vysokou školou počítám, i když mám svoje přání ale o tom tu psát nebudu.. Nejvíc se těším na moji budoucí rodinu. Cvičit chci určitě dál! :) Ale se soutěžením budu pokračovat až po maturitě, protože závody bývají na jaře a to se musím věnovat škole.


MAXXWIN : Takže teď žádnou soutěž nechystáš?
Ondra: Ne, škola musí mít přednost.


MAXXWIN : Přinesla Ti něco kulturistika?
Ondra: Rozhodně! Pevnou vůli, disciplínu, chuť dotáhnout vše do konce.


MAXXWIN : Co bys poradil těm, kteří teprve začínají?
Ondra: Rozhodně si někoho najít aspoň kdo vám ukáže nějakou možnou cestu (jídlo, tréninky, suplementace, technika cviků..) A pak bude jen na nich kterou cestou se dají, ale rozhodně ušetří spoustu času, když půjdou za někým kdo tomu rozumí. Takže všem začátečníkům přeju hodně pevné vůle, a výsledky se brzy dostaví.


MAXXWIN: Jaký produkt od firmy MAXXWIN bys doporučil?
Ondra: Protein čokoládovej! Na tom ujíždím. A nové citronové enočko(nakopávač) ten je přesně podle mých představ.


MAXXWIN : Ondro, děkujeme Ti za rozhovor a přejeme Ti hodně štěstí.
Ondra: Děkuji.

Tagy: Ondřej Pospíšil, soutěž, MAXXWIN , kulturistika
Sdílet: